Nowoczesne nawozy — sprawdź ofertę firmy Luvena!

Firma Luvena za główny cel odnośnie do Polityki Środowiskowej ustawiła sobie jak najmniejsze oddziaływanie na środowisko naturalne w procesie realizacji wyrobu. Gwarantują oni przede wszystkim ochronę środowiska naturalnego poprzez zastosowanie skutecznego i ciągle modernizowany System Zarządzania Środowiskowego, który jest zgodny z wymaganiami normy PN‑EN ISO 14001. Ochrona środowiska naturalnego dokonywana jest poprzez cele cząstkowe jak m.in.: nadzorowanie prawidłowego przechowywania stosowanych w procesach produkcyjnych substancji chemicznych, racjonalne gospodarowanie surowcami, materiałami, wodą, energią elektryczną i cieplną, podejmowanie natychmiastowych działań korygujących w przypadku wystąpienia niezgodności w wymaganych parametrach czy przestrzeganie i spełnianie wymagań wynikających z polskich przepisów prawnych oraz norm europejskich w zakresie ochrony środowiska.

Nowoczesne nawozy a ich jakość

Firma Luvena uważana jest za czołowego producenta nawozów rolniczych i ogrodniczych w Polsce. Nowoczesne nawozy granulowane, które oferują to: Lubofosy, Luboplony, nawozy potasowe, Lubofoski, Superfosfaty, nawozy na wyłączność, a także nawozy ekologiczne 0-8-18 oraz kredę Mg+. Poza nawozami rolniczymi zajmują się również produkcją nawozów ogrodniczych, interwencyjnych oraz tych ekologicznych. Aby zapoznać się z pełną gamą ich produktów, zachęcamy do odwiedzenia ich strony internetowej, na której jest wszystko dokładnie i ze szczegółami opisane.

Sprzedaż nawozów — wyłącznie najwyższa jakość na Luvena.pl!

Sprzedaż nawozów od firmy Luvena może odbywać się za pośrednictwem ich dystrybutorów znajdujących się w całej Polsce, ale także przy pomocy rozmowy telefonicznej lub wymiany mailowej z Działem Handlu Nawozami. Nowoczesne nawozy rolnicze lub ogrodnicze to coś, czego potrzebujesz? Nie wahaj się i skontaktuj się z wyspecjalizowaną pracownicą lub wyspecjalizowanym pracownikiem już dziś!